21.11.2023 09:22

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

655c5b2d07e44__file20221121082610241.png

Шановна Старосамбірська громадо! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Цьогоріч ми відзначаємо 10 річницю Революції  Гідності, яка стала символом національного відродження і боротьби за європейські цінності. У листопаді 2013 року українці встали на захист своєї свободи та гідності. Вони вийшли на Майдан Незалежності, щоб сказати "Ні!" беззаконню та насиллю.

Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутнє України, з  вдячністю згадуємо їхню відвагу, незламність духу та стійкість. Завдяки самопожертві українського народу ми живемо у вільній державі, де кожен має право на гідне життя, яке ми сьогодні відстоюємо у війні з рашиським окупантом.

Переконаний, ми переможемо, бо правда за тими, хто з гідністю виборює свою свободу – на своїй рідній землі.

Вічна пам'ять Героям, які в усі часи віддали за це найдорожче, своє життя.

Слава Захисникам і Захисницям, хто боронить Україну від ворога!

Бажаю усім мирного неба, єдності - Перемоги нашій Україні!

З повагою, Старосамбірський міський голова Ігор Трухим