27.11.2023 15:47

Міський голова провів нараду з керівниками

65659ba7d287b__IMG_20231127_093429.jpg

У понеділок, 27 листопада Старосамбірський міський голова Ігор Трухим провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів апарату міської ради та керівниками комунальних підприємств.

В процесі щотижневої наради було розглянуто актуальні питання життя територіальної громади, що стосуються соціальної та житлово-комунальної сфер, культури, економіки, освіти.

Під час наради керівники підрозділів звітували про проведену роботу та окреслили першочергові завдання, зокрема:

• заслухано керівників комунальних підприємств про готовність до зимового періоду та забезпеченість енергоносіями.
  • наголошено керівникам юридичних осіб про перегляд видатків та підготовку до закінчення фінансового року;
  • заслухали інформацію про стан виплат відділом соціального захисту, підготовку до святкування св. Миколая, а також звіт про роботу Служби у справах дітей.
  • озвучено підсумки проведення культурних заходів на території громади у листопаді місяці та підготовку до нових заходів на грудень.
  • заслухано керівників медичних установ про поточний стан справ у підпорядкованих закладах громади.

Начальником загального відділу проінформовано про стан впровадження інструментів електронної демократії та окреслено напрями роботи з відкритими даними та їх оприлюднення.

Керівником юридичного відділу проінформовано присутніх про зміни та нововведення законодавства.

Озвучено дату проведення чергового засідання виконавчого комітету – 28 листопада 2023 року.

IMG_20231127_093410.jpg