30.11.2023 15:13

Надія Савіцька – переможниця обласного етапу конкурсу “Учитель року"

6569dcc978af5__o75_368_2562-c33f-1280x720.jpg

Надія Савіцька, педагогиня Торгановицької гімназія – переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2024” у номінації “Географія”.

Загалом в конкурсі взяли участь 32 вчителі географії Львівської області. Почесне журі, до складу якого увійшли досвідчені педагоги Львівщини, викладачі КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” і географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, оцінювали роботу конкурсантів у декілька етапів: «Тестування», «Дослідження», “Практична робота” та “Майстерка”. На завершення п’ятеро найкращих географів області, серед яких і Надія Петрівна, презентували відкритий урок з учнями 6-8 класів “Школи вільних та небайдужих” (м. Львів).

Конкуренція була дуже високою, адже змагалися кращі з кращих. У нелегкій боротьбі перше місце посіла Надія САВІЦЬКА, яка буде представляти спільноту вчителів географії Львівщини на Всеукраїнському рівні.

Вітаємо пані Надію з перемогою та бажаємо подальших звершень у професійній діяльності та легких завдань на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2024”!

photo_2023-12-01_13-38-41.jpg