05.12.2023 09:43

Вітання з Міжнародним днем волонтера

656ed50325459__volontery-den.jpg

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера - свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.
В останні роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.

Справжню ціну волонтерам тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну від російської агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

З повагою Старосамбірський міський голова Ігор Трухим.