01.07.2024 09:04

Журналісти організували благодійний аукціон

668247b2473c3__1-1024x741.jpeg

На аукціоні до Дня Конституції вишиту карту України продали за 11 тисяч гривень!

«Цю неймовірної краси мапу України вишили вчителі Спаської школи. Бісеринка до бісеринки – складались в національні візерунки. Педагоги хочуть долучитися до придбання наземного дрона для славної 77 бригади ДШВ. Тож цю картину принесли до нашої редакції, аби ми продали її на благодійному аукціоні. Картина стане чудовим доповненням для вашої оселі, кабінету чи закладу. А також вона може стати ідеальним подарунком для когось із ваших рідних, друзів чи колег.Розмір: 63х47 см. Стартова ціна – 3 000 грн. Свої ставки робіть у коментарях під цим дописом. Крок – 500 грн. Рівно через тиждень, у День конституції України, об 11:00 визначиться переможець. Ним стане той, хто поставить у коментарях найбільшу ставку та оплатить свою покупку. Картину переможцю вручимо особисто, або ж відправимо поштою», – йшлося у дописі, який опублікували журналісти газети "Ваш Голос Прикарпаття".

Аукціон викликав зацікавленість серед поціновувачів такого мистецтва, а також людей, яким болить доля України. Вишивку придбав старосамбірянин Дмитро Калічун, який вже 10 років живе в Італії та всіляко долучається до підтримки українського війська. Навіть далеко від дому він знаходить способи підтримати свою країну та наблизити перемогу. 11 тисяч гривень, виручені на аукціоні, будуть перераховані, як і анонсували, на збір наземного дрона для 77 бригади ДШВ.