09.08.2024 14:58

Вітаємо громаду з міжнародним Днем молоді!

e1c6fc0d-89f3-4a9c-a7e0-f41605f88c77.jpg

Дорогі юнаки і дівчата Старосамбірської територіальної громади! Щиро та сердечно вітаємо вас з прекрасним літнім святом – Днем молоді.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Сьогодні тисячі молодих людей захищають Україну на передовій, служать в Збройних Силах України або стали волонтерами.

Шануємо ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання і бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії.

Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане.

Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя і здійснення всіх ваших мрій та планів у мирній незалежній Україні.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі.

Зі святом молоді!

Від імені виконавчого комітету та колективу Старосамбірської міської ради міський голова Ігор Трухим.