07.04.2025 15:45 238
Підписано меморандуми про співпрацю
25 і 27 березня відбулося підписання меморандумів про співпрацю між Старосамбірською міською радою та громадами-форпостами – Куликівською громадою Чернігівської області та Глухівською громадою Сумської області. Наступними кроками будуть напрацювання спільних заходів на цей рік та візити в громади. Очікується проведення спільних культурних, спортивних та освітніх заходів, обмін досвідом в різних соціальних сферах життя громад, налагодження співпраці.
Співпраця започаткована в рамках національного проекту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», метою якого є подолання наслідків збройної агресії російської федерації, задоволення базових потреб жителів, які проживають на території громад-форпостів, відновлення їх життєдіяльності, зміцнення стійкості та соціальної згуртованості, а також створення умов для соціальної адаптації та підтримки місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб через надання гуманітарної допомоги, проведення аварійно-відновлювальних робіт, реалізацію культурно-освітніх заходів та інших ініціатив, спрямованих на покращення умов життя та функціонування громади-форпосту.
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Про дотацію на вирощування овочевих культур
13/05/2026
Співпраця громад заради дітей: у межах проєкту «Пліч-о-пліч» провели заняття з емоційної підтримки
12/05/2026
Сезон рішень для фермерів стартує!
Усі новини