09.10.2023 15:29

Вітаємо команду юних рятувальників з смт. Стара Сіль

65240e636f5f2__ДЮРП-2.jpg

Відбулися змагання серед команд юних рятувальників-пожежних територіальних громад Самбірського району.

06 жовтня 2023 року відбулися районні змагання серед команд Дружин юних рятувальників-пожежних територіальних громад Самбірського району, організовані Самбірським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Старосамбірську територіальну громаду представляла команда ДЮРП із НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗДО смт. Стара Сіль».

Змагання відбувалися у шість етапів: вони долали смугу перешкод, розв’язували кросворди, перетягували линву, розгортали пожежний рукав та одягали костюми вогнеборців. Учасники змагань також дізналися, як правильно реагувати на надзвичайну ситуацію та спробували себе у ролі рятівника.

Нові враження, набутий досвід та позитивні емоції переповнювали членів команди. Два треті місця та  КУБОК привезла команда.

Вітаємо їх та бажаємо подальших успішних виступів у майбутніх  змаганнях!

ДЮРП-1.jpg