17.04.2023 15:30

Щербан Сергій Олексійович

663b7201de67c__Фото_-Ст.Самбір_page-0014.jpg

Захищаючи Україну від окупантів,  загинув 40-річний Сергій Беспалов-Щербан. Він служив під Маріуполем.

На третій день, відколи почалося повномасштабне вторгнення, Сергій пішов боронити Україну. Бо мав патріотичне серце, бо знав підступність страшного ворога, адже у 2014-16 роках служив в АТО.

Перед широкомасштабним вторгненням рф 40-річний Сергій перебував у Чехії на роботі й готувався повернутися в довготривалу відпустку до своєї родини. Але все пішло шкереберть, коли рф розпочала завдавати по Україні ракетні удари. Сергій зрозумів, що зараз Україні потрібні солдати, аби захистити країну. Досвід був: ще у 2014-му він без вагань добровільно погодився йти на фронт. Брав участь в АТО: звільняв Донеччину від російських окупантів.

Тож Сергій повернувся в Україну. Додому забіг лише за речами. І 27 лютого 2022 року вдруге переступив поріг місцевого центру комплектування та соціальної підтримки.

tato_z_synom-1.jpg Фото_-Ст.Самбір_page-0014.jpg